background

Tasarım

GrafiKral Creative Works™

Mekanik sistemler önemli olsa da, kaliteli bir baskı ve prodüksiyon için, deneyim ve uzmanlığın önemi çok büyüktür. Ayrıntıda titizlikle birleşen en gelişmiş teknolojik sistemlerimiz üstün kaliteli ürünler yaratıyor. Bu hizmet anlayışımızın değeri, bize tekrar tekrar başvuran müşterilerimizin sayısı ve aldığımız takdirlerle kanıtlanıyor.


Şirket grubumuzda bulunan bir tam hizmet reklam ajansı olan GrafiKral Creative Works pek çok lider ve saygın kuruluşa “özel" tasarım hizmetleri sağlıyor. Kurumsal müşterilerinin birçoğu Türkiye'nin önde gelen şirketleri ile çeşitli ürün ve hizmetlerini Türkiye dışına da pazarlayan tanınmış uluslararası ve çok uluslu firmalardır.

GrafiKral, müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda geniş bir yelpazede hizmet sunuyor. Grafik Tasarım Stüdyomuz, hedeflenen konsepti yaratmak için tasarım ve baskı öncesi geliştirme sürecini tüm yönleriyle gerçekleştiriyor.

Yenilikçi ve yaratıcı tasarımları teknolojik uzmanlıkla birleştiren Tasarım Stüdyomuz, kurumsal kimlik, ambalaj, endüstriyel tasarım, görsel iletişim ve reklamcılık alanlarında çözümler üretiyor. Bu yetkin ve entegre tasarım birimi, konusunda uzman profesyonellerden oluşan geniş bir kadroya sahip.

Güçlü iç bilgisayar ağları ve en yeni nesil teknik yazılımlar kullanan uzman kadrosu, verimliliği, dakikliği, güvenilirliği ve tutarlılığı ile bu rekabetçi sektörde her geçen gün artan sayıda kuruluşa hizmet vermeye devam ediyor.


grafikral.com