background

Renk Eşleştirme

Yeni, Kartelacım Renk Eşleştirme!

Kartelacım, renk kartelanızı RGB ve CMYK renk uzaylarında ISO Fogra standartlarında kalibrasyonlarını yapmaktadır. Bu sayede renklerinizi müşterileriniz ile mobil ortamlarda veya basılı kataloglarınızda güvenle paylaşabilirsiniz...


Renk pazarlama sistemleri arasında en yeni olan bu teknoloji ile rakipleriniz arasında sürekli önde olun

Kartelanızın türü veya renkleriniz hangi yüzeye uygulanmış olursa olsun gelişmiş renk ölçüm ve kalibrasyon teknolojilerimiz ile renklerinizi dijital ortama taşıyoruz. Üstelik bu hizmetlerimizi kartela üretiminden bağımsız da alabiliyorsunuz. Yani bu işlemler için önceden üretilmiş kartela veya Ar-Ge renk numunelerini göndermeniz yeterli!


Maliyetlerinizde tasarruf edin, daha fazla kitleye erişin

Renkleriniz ile ilgilenenlere orijinal kartelanızı paylaşmadan önce genel fikir vermek amacı ile renk uzayınızı daha düşük maliyetler ile paylaşın. Bunu ister mobil ortamlarda, ister basılı insertleriniz ile yapabilirsiniz. Sosyal medya ve fuarlar gibi taleplerin yoğun olduğu ortamlarda daha fazla kitleye erişin. 


Dijital dünyaya standart getirdik

Renklerinizi web sitesi, mobil uygulama, mobil vizyon, fuar ekranları ve mailing gibi sanal ortamlarda sunabilmeniz için kayıpsız dosya formatlarında çıktılardır. Bu çıktılar oluşturulurken doğrulanmış renk ölçüm cihazları ve ekranlarda işlenerek gerçek renge en yakın sonuç hedeflenmektedir. ISO Fogra standartlarını taşımaktadır. Renkler ister tek imaj halinde, ister kartela tasarımınızın üzerine uygulanmış kayıpsız dosya formatlarında verilmektedir. Bu sistem müşterilerinize renkleriniz hakkında fikir vermesi amaçlı kullanılmaktadır.


Renkleriniz tüm basılı işlerinizde

Renklerinizi basılı işlerinizde müşterilerinize fikir verebilmesi için CMYK renk uzayında çıktılardır. ISO Fogra standartlarını taşımaktadır. Renkler ister tek imaj halinde, ister kartela tasarımınızın üzerine uygulanmış baskı formatlarında da verilmektedir. Makinelerimiz ISO Fogra standartlarına kalibrasyonlu olduğundan baskıların kendi matbaamızda yapılmasını öneririz bu size daha doğru sonuçlar verecektir. Bu sistem müşterilerinize renkleriniz hakkında fikir vermesi amaçlı kullanılmaktadır.


Sürdürülebilir ürünler

Sürdürülebilirlik sadece dönüştürülebilir ürünler üretmekten ibaret değildir. Aynı zamanda, uğraştığımız şeylerin yeni yollarını bulmakla da ilgilidir. Bu düşünceyle, kendi eko-verimlilik stratejimizi tasarladık. Ayrıca, başarımızı ölçme yönünde sürdürülebilirlik araçlarını kullanan bir sürdürülebilir inovasyon programına da sahibiz.


Gezegenimiz

İklim değişikliği ve hammadde sıkıntısının giderek artan tehdidi karşısında, sürdürülebilirlik gezegenimizin geleceği için yaşamsal öneme sahiptir. Bizler malzemelerin verimliliği, enerji, iklim, su kullanımı ve çevremizdeki karayı ve havayı temizleme konularına yoğunlaşarak dünya ve onun kaynakları üzerindeki etkimizi sürekli olarak en aza indirmenin yollarını arıyoruz.

  • Image
  • Image