background

Üretim ve Ar-ge

Üretim

Teknolojik gelişmeler yakından takip edilerek fabrikamıza yapılan yatırımlarla her geçen gün daha da gelişen üretim ağımız sayesinde ürünlerimizin aynı standartta ve kalitede üretilmesi sağlanmaktadır.

İzmir Konak (2.100 m2) ve Çiğli (3.000 m2)'deki üretim ve depolama alanlarımız, 7.500 ton/yıl kağıt işleme kapasitemiz, 29 makinelik seri üretim parkımız, 21 personelimiz, geniş satış ve dağıtım ağımız ile Türkiye'nin 81 ilinde ve 17 ülkedeki müşterilerimize, 15 farklı ürün kategorisinde çözümler sunuyoruz.

Kalite belgelerimizsosyal sorumluluk projelerimiz, doğa ve insana verdiğimiz değer, güçlü finansal yapımız ve teknolojik yatırımlarımızla Türkiye'nin lider Multidisipliner basım tesisleri arasında yer alıyoruz.


Ar-Ge

Uzman kimya mühendislerinden oluşan ekibimizle yeni bilgi ve teknolojileri araştırarak kullanıma uygun, kaliteli ve çevre dostu ürünlerin geliştirilmesi, müşteri özel isteğine uygun boya tasarımının yapılması, mevcut ürünlerin müşteri ihtiyaçlarına uygun şekilde iyileştirilmesi, müşteri problemlerine en kısa sürede çözüm sunulması çalışmalarını gerçekleştirmekteyiz.

Ar-Ge ve teknik servis bölümlerimiz formül geliştirmeden boyanın uygulanmasına kadar geçen tüm aşamalarda müşterilerimiz ile yakın ilişki içindedir. Geliştirilen formüller pilot uygulama ünitelerinde yapılan test üretimleri ile doğrulanarak müşteri onayına sunulmaktadır.